Reseur

Reseur
Reseur
Reseur
Reseur
Reseur
Reseur
Reseur
Reseur
Reseur
Reseur
Reseur
Reseur

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

6 000 SEK

RESEUR, liten tavla med arabiska siffror för väckning, infattade i förgylld mässing, ovalt fodral av förgylld mässing och slipat glas, rikligt graverad dekor av blommor mm, höjd ca 13 cm, i skinnklätt transportfodral, nyckel finns

Slitage

421291

2016-11-14