Fåtölj 1950-tal
2016-11-15
421303
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FÅTÖLJ, troligen Dux, 1950-tal, plyschklädsel, lackade träben, sitthöjd ca 4 cm
Smärre slitage