Edvin Ollers oljemålning
Klubbat för:
600 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
EDVIN OLLERS (1888-1959): Landskap, signerad och daterad E. Ollers 1943, olja på pannå, 50x60 cm
Kuntoraportti
421304
Päivämäärä:
2016-11-15