Edvin Ollers oljemålning

Edvin Ollers oljemålning
Edvin Ollers oljemålning
Edvin Ollers oljemålning
Edvin Ollers oljemålning

Klubbat för:

600 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

EDVIN OLLERS (1888-1959): Landskap, signerad och daterad E. Ollers 1943, olja på pannå, 50x60 cm

Kuntoraportti

421304

Päivämäärä:

2016-11-15