Fåtölj 1930/40-tal

Fåtölj 1930/40-tal
Fåtölj 1930/40-tal
Fåtölj 1930/40-tal
Fåtölj 1930/40-tal
Fåtölj 1930/40-tal
Fåtölj 1930/40-tal

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÅTÖLJ, 1930/40-tal, svängda ben, textilklädsel, sitthöjd ca 42 cm

Visst slitage

421305

2016-11-15