Anders Altzar oljemålning
2016-11-14
421309
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANDERS ALTZAR (1886-1939): Landskap, signerad, olja på duk, ca 60x81 cm