Erik Tryggelin

Erik Tryggelin
Erik Tryggelin
Erik Tryggelin
Erik Tryggelin

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERIK TRYGGELIN (1878-1962): Träd i blom, signerad och otydligt daterad 14/5 1921?, olja på pannå, 26x35 cm

Smärre slitage

421316

2016-11-21