Kaffe-och teservis silver / 800

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

KAFFE- OCH TESERVIS, 4 dlr, silver / 800, 1900-talets mitt, bestående av: kaffekanna, tekanna, gräddkanna och sockerskål med lock, stämplade Florens Italien, höjd 14,5-24 cm, totalvikt ca 1864 g

421319

2016-11-15