Kaffe-och teservis silver / 800
Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
KAFFE- OCH TESERVIS, 4 dlr, silver / 800, 1900-talets mitt, bestående av: kaffekanna, tekanna, gräddkanna och sockerskål med lock, stämplade Florens Italien, höjd 14,5-24 cm, totalvikt ca 1864 g
421319
2016-11-15