Lennart Mörk

Lennart Mörk
Lennart Mörk
Lennart Mörk
Lennart Mörk

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LENNART MÖRK (1932-2007): Kalklandskap I, signerad och daterad 52, olja på duk, 54x68 cm

421328

2016-11-21