Piedestaler 1 par
2016-11-15
421367
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PIEDESTALER, 1 par, 1900-talets början, bemålad ek, höjd ca 112 cm
Senare bemälade, ytslitage