Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ANTONIE LOUIS BARYE, efter, Häst, signerad Barye, patinerad brons, höjd 18,5, 8,5 x 18,5 cm
PROVENIENS: Inköpt från Axel Hemmar 1951
421371
2016-11-19
Gör en kostnadsfri värdering här