Kista barock Sverige

Kista barock Sverige
Kista barock Sverige
Kista barock Sverige
Kista barock Sverige
Kista barock Sverige
Kista barock Sverige
Kista barock Sverige
Kista barock Sverige
Kista barock Sverige
Kista barock Sverige
Kista barock Sverige
Kista barock Sverige

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KISTA, 1700-tal, barock, Sverige, ek, rik dekor med smidesbeslag, delvis med krona och monogram, höjd 73, 116x61 cm, nyckel finns

Skador

421373

2016-11-15