Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
KISTA, 1700-tal, barock, Sverige, ek, rik dekor med smidesbeslag, delvis med krona och monogram, höjd 73, 116x61 cm, nyckel finns
Skador
421373
2016-11-15
Gör en kostnadsfri värdering här