Severin Nilson oljemålning

Severin Nilson oljemålning
Severin Nilson oljemålning
Severin Nilson oljemålning
Severin Nilson oljemålning
Severin Nilson oljemålning
Severin Nilson oljemålning

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SEVERIN NILSON (1846-1918): Flicka och get, signerad , olja på pannå, ca 43x35 cm

421377

2016-11-15