Torbjörn Nolkrantz

Torbjörn Nolkrantz
Torbjörn Nolkrantz
Torbjörn Nolkrantz
Torbjörn Nolkrantz

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TORBJÖRN NOLKRANTZ (född 1936): Landskap med hus och träd, signerad och daterad 65, ca 59 x 80 cm

421427

2016-11-16