B Nilsson

B Nilsson
B Nilsson
B Nilsson
B Nilsson

Klubbat för:

400 SEK

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, stilleben med äpplen, B Nilsson, signerad och daterad med äpplen, ca 35 x 50 cm

421430

2016-11-16