Karmstolar rokokostil
2016-11-16
421438
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
KARMSTOLAR, 1 par, sekelskiftet 1900, rokokostil, bemålade, förgylld dekor
PROVENIENS: Grand Hotel Saltsjöbaden, bär numrering
Slitage, färgbortfall