Soffa Göran Malmvall Svensk fur

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BÄDDSOFFA, 1900-talets mitt, Göran Malmvall Svensk fur, sportstugemöbel, höjd 80, 196x63 cm

Bruksslitage, solblekt

421450

2016-11-15