Kamin Handöl täljsten
Vollendet
2016-11-15
421451
| Höchstes Gebot | 1 400 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
HANDÖL, kamin, 1900-talets första hälft, i gjutjärn samt toppskiva i täljsten, höjd ca 78, diameter 36 cm
Slitage, skador, renoveringsbehov