Kamin Handöl täljsten

Kamin Handöl täljsten
Kamin Handöl täljsten
Kamin Handöl täljsten
Kamin Handöl täljsten
Kamin Handöl täljsten
Kamin Handöl täljsten
Kamin Handöl täljsten
Kamin Handöl täljsten
Kamin Handöl täljsten
Kamin Handöl täljsten
Kamin Handöl täljsten
Kamin Handöl täljsten

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HANDÖL, kamin, 1900-talets första hälft, i gjutjärn samt toppskiva i täljsten, höjd ca 78, diameter 36 cm

Slitage, skador, renoveringsbehov

421451

2016-11-15