Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GÖTHE NYMAN (1879-1957): Komposition med ryttare, olja på duk, signerad G Nyman, 80 x 103 cm
Områden mad flagnad färg
421453
2016-11-16
Gör en kostnadsfri värdering här