Göte-Egbert Nyman

Göte-Egbert Nyman
Göte-Egbert Nyman
Göte-Egbert Nyman
Göte-Egbert Nyman

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GÖTHE NYMAN (1879-1957): Komposition med ryttare, olja på duk, signerad G Nyman, 80 x 103 cm

Områden mad flagnad färg

421453

2016-11-16