Sven Jonsson färglitografi
2016-11-16
421458
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SVEN JONSSON (1902-1981), Vikingaskepp, signerad Sven Jonsson, numrerad 176/390, färglitografi, 40 x 48 cm
PROVENIENS: Kooperativa Förbundets konstförening
Något vågigt blad