Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORDSLAMPA, 1900-talets första hälft, jugend/stil, fot i mässing och kupa i färgat glas, höjd ca 40 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage.
421463
2016-11-16
Gör en kostnadsfri värdering här