Bordslampa

Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSLAMPA, 1900-talets första hälft, jugend/stil, fot i mässing och kupa i färgat glas, höjd ca 40 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage.

421463

2016-11-16