Matgrupp 1900-talets andra hälft
Klubbat för:
6 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATGRUPP, 7 dlr, 1900-talets andra hälft, vitlackerad, stolarna i Leksandsmodell, bestående av matbord, 6 stolar, bordets mått höjd ca 73, diameter 110, 2 iläggsskivor vardera bredd 48 cm medföljer
Bordsskivan med enstaka märken, bruksslitage, klädsel med smärre fläckar
421479
2016-11-16