Matgrupp 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATGRUPP, 7 dlr, 1900-talets andra hälft, vitlackerad, stolarna i Leksandsmodell, bestående av matbord, 6 stolar, bordets mått höjd ca 73, diameter 110, 2 iläggsskivor vardera bredd 48 cm medföljer

Bordsskivan med enstaka märken, bruksslitage, klädsel med smärre fläckar

421479

2016-11-16