Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
CHARLES ROKA (Ungern/Norge, 1912-1999): Ung dam med barn, signerad Roka, olja på duk, 80x64 cm
421484
2016-11-15
Gör en kostnadsfri värdering här