Dalahästar 1900-tal
2016-11-16
421491
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
DALAHÄSTAR, 9 st, 1900-tal, höjd ca 13 - 25 cm
Skador, ytslitage