Spegel konsolbord

Spegel konsolbord
Spegel konsolbord
Spegel konsolbord
Spegel konsolbord

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SPEGEL, KONSOLBORD med skiva, 1900-talets andra hälft, förgylld, konturerad och profilerad skiva, genobruten skiva, höjd spegel ca 164, höjd bord ca 78, 42x145 cm

Skiva med nagg

421500

2016-11-15