Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
NILS FOUGSTEDT, tillskriven, Firma Svenskt Tenn, 1929, lock med graverad dekor av häst, rektangulär form på tassar, höjd 4,5, 18 x 12 cm, stämplad.
Repor, smärre bucklor, slitage.
421501
2016-11-15
Gör en kostnadsfri värdering här