Nils Fougstedt tillskriven Svenskt Tenn

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NILS FOUGSTEDT, tillskriven, Firma Svenskt Tenn, 1929, lock med graverad dekor av häst, rektangulär form på tassar, höjd 4,5, 18 x 12 cm, stämplad.

Repor, smärre bucklor, slitage.

421501

2016-11-15