Buddhastatyett

Buddhastatyett
Buddhastatyett
Buddhastatyett
Buddhastatyett
Buddhastatyett
Buddhastatyett
Buddhastatyett
Buddhastatyett

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BUDDHASTATYETT, 18/1900-tal, sannolikt Kambodja, förgylld, höjd ca 21 cm

421502

2016-11-15