Klubbat för:
1 500 SEK
2 000 SEK
JOSEF EKBERG, vas, skål, stengods, signerad och daterad JE Ekberg Gustavsberg 1920-24, dekor i sgrafitto med motiv av stiliserade blommor, höjd ca 12-27 cm
421509
2016-11-15