Josef Ekberg

Josef Ekberg
Josef Ekberg
Josef Ekberg
Josef Ekberg
Josef Ekberg
Josef Ekberg

Klubbat för:

1 500 SEK

2 000 SEK

JOSEF EKBERG, vas, skål, stengods, signerad och daterad JE Ekberg Gustavsberg 1920-24, dekor i sgrafitto med motiv av stiliserade blommor, höjd ca 12-27 cm

421509

2016-11-15