David Rosén Nordiska Kompaniet

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

DAVID ROSÉN, byrå, Nordiska Kompaniet, fanérad i mahogny, 6 lådor, draghandtag i mässing, skyltmärkt NK, R48888, C9 1265, höjd 102, 90x44 cm, nyckel saknas

Slitage, repor, nyckel saknas

421512

2016-11-15