David Rosén Nordiska Kompaniet
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
DAVID ROSÉN, byrå, Nordiska Kompaniet, fanérad i mahogny, 6 lådor, draghandtag i mässing, skyltmärkt NK, R48888, C9 1265, höjd 102, 90x44 cm, nyckel saknas
Slitage, repor, nyckel saknas
421512
2016-11-15