Kjell Svensson

Kjell Svensson
Kjell Svensson
Kjell Svensson
Kjell Svensson
Kjell Svensson
Kjell Svensson

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KJELL SVENSSON, vas, omkring 1900, jugend, Höganäs, signerade, dekor av reptiler, höjd 28 cm

Smärre glasyr nagg på en av reptilerna

421514

2016-11-15