Komposition oljemålning
Closed
2016-11-15
421521
| Sold for | 650 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
ROBERT EBERS (född 1926): "Acrobat", signerad, olja på duk, 35x27 cm
Smärre tryckskador