Barskåp

Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BARSKÅP/ SKÄNK, 1900-talets mitt, sannolikt Kina, träskuren dekor, bemålad, inredning med hyllor och lådor, höjd ca 104, 45x91 cm

Slitage, ett invändigt beslag med skada

421528

2016-11-15