Olof Walfrid Nilsson Grövelsjön

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OLOF WALFRID NILSSON (1868-1956), Grövelsjön, signerad och daterad 1945, akvarell, 34x49 cm

421531

2016-11-19