Takfotogenlampa 1800-tal

Takfotogenlampa 1800-tal
Takfotogenlampa 1800-tal
Takfotogenlampa 1800-tal
Takfotogenlampa 1800-tal
Takfotogenlampa 1800-tal
Takfotogenlampa 1800-tal
Takfotogenlampa 1800-tal
Takfotogenlampa 1800-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TAKFOTOGENLAMPA, 1800-talets slut, jugend/ nyrokoko, stomme i bronserad metall, kupa i glad med bemålad dekor, diameter ca 60, höjd ca 110 cm, medföljer brännarrör

Senare bronsering

421534

2016-11-15