Herrbyrå i nyrenässans

Herrbyrå i nyrenässans
Herrbyrå i nyrenässans
Herrbyrå i nyrenässans
Herrbyrå i nyrenässans
Herrbyrå i nyrenässans
Herrbyrå i nyrenässans
Herrbyrå i nyrenässans
Herrbyrå i nyrenässans
Herrbyrå i nyrenässans
Herrbyrå i nyrenässans

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

HERRBYRÅ, 1800-talets slut, 7-lådig, fanér i valnöt, höjd ca 142, 64x46 cm

Slitage, ytskador, nyckel saknas

421542

2016-11-15