Carl Gunne oljemålning

Carl Gunne oljemålning
Carl Gunne oljemålning
Carl Gunne oljemålning
Carl Gunne oljemålning
Carl Gunne oljemålning
Carl Gunne oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CARL GUNNE (1893-1979): Insjömotiv med bro, signerad och daterad Gunne 28.5.4?, olja på duk, ca 33x55 cm

421584

2016-11-16