Knivar 1800-tal

Knivar 1800-tal
Knivar 1800-tal
Knivar 1800-tal
Knivar 1800-tal

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GÄSTABUDSKNIV, SJÖMANSKNIV, 1800-tal, ihopfällbara, handtag i mässsing, sjömanskniv med stämplat blad "LNORMAN", längd ca 18-18,5 cm

Slitage

421591

2016-11-15