Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
GÄSTABUDSKNIV, SJÖMANSKNIV, 1800-tal, ihopfällbara, handtag i mässsing, sjömanskniv med stämplat blad "LNORMAN", längd ca 18-18,5 cm
Slitage
421591
2016-11-15
Gör en kostnadsfri värdering här