Ram med motiv av Grevinnan Tessin på Åkerö
Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
RAM, gustaviansk, förgylld, porträtt av "Ulriqve Louise Comtesse Tessin, née Comtesse Sparré, P. Floding Sculpsit 1767 samt G.Lundberg Pinxit 1761", ramens mått 36x26 cm
Ramen med skador
421595
2016-11-16