Ram med motiv av Grevinnan Tessin på Åkerö

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RAM, gustaviansk, förgylld, porträtt av "Ulriqve Louise Comtesse Tessin, née Comtesse Sparré, P. Floding Sculpsit 1767 samt G.Lundberg Pinxit 1761", ramens mått 36x26 cm

Ramen med skador

421595

2016-11-16