Thomas Kihlberg oljemålning
Valmis
2016-11-16
421596
| Korkein tarjous | 2 200 SEK |
| Arviointi | 1 200 SEK |
THOMAS KIHLBERG (född 1969), "Systrar", signerad och daterad atergo 2012, olja på duk, ca 27x22 cm