Thomas Kihlberg oljemålning

Thomas Kihlberg oljemålning
Thomas Kihlberg oljemålning
Thomas Kihlberg oljemålning
Thomas Kihlberg oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

THOMAS KIHLBERG (född 1969), "Systrar", signerad och daterad atergo 2012, olja på duk, ca 27x22 cm

421596

2016-11-16