Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LÅS, 4 st., med 2 tillhörande nycklar, 17/1800-tal, järn, höjd 12-27 cm
Slitage, rost
421611
2016-11-16
Gör en kostnadsfri värdering här