Robert Högfeldt

Robert Högfeldt
Robert Högfeldt
Robert Högfeldt
Robert Högfeldt

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROBERT HÖGFELDT (1894-1986): "Tulipharos" signerad R. Högfeldt, daterad -46 à tergo, akvarell och täckvitt på papper, ca 29x23 cm

421613

2016-11-16