Lås 17/1800-tal järn

Lås 17/1800-tal järn
Lås 17/1800-tal järn
Lås 17/1800-tal järn
Lås 17/1800-tal järn

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LÅS, SKÅPLÅS, KROKAR, 10 dlr., med 2 tillhörande nycklar, 17/1800-tal, järn, höjd 5-18 cm

Slitage, rost

421615

2016-11-16