Axel Peter olja på duk,

Axel Peter olja på duk,
Axel Peter olja på duk,
Axel Peter olja på duk,
Axel Peter olja på duk,
Axel Peter olja på duk,
Axel Peter olja på duk,

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

AXEL PETER (1863-1942): "Fiskare Jan Erik på Löparö", signerad Ax. Peter samt otydligt daterad, olja på duk, 40x47 cm

421622

2016-11-16