Draperier 1800-talets slut

Draperier 1800-talets slut
Draperier 1800-talets slut
Draperier 1800-talets slut
Draperier 1800-talets slut
Draperier 1800-talets slut
Draperier 1800-talets slut

Klubbat för:

3 800 SEK

1 000 SEK

DRAPERIER, 1 par, 1800-talets slut, dekor av medaljonger och kantbård i brokad mot grön botten, vardera ca 240x125 cm

Smärre skador o lagningar

421628

2016-11-16