Klubbat för:
3 800 SEK
1 000 SEK
DRAPERIER, 1 par, 1800-talets slut, dekor av medaljonger och kantbård i brokad mot grön botten, vardera ca 240x125 cm
Smärre skador o lagningar
421628
2016-11-16