Akvarell Jacob Hägg

Akvarell Jacob Hägg
Akvarell Jacob Hägg
Akvarell Jacob Hägg
Akvarell Jacob Hägg

Klubbat för:

7 600 SEK

Arviointi

5 000 SEK

Kuvaus

JACOB HÄGG (1839-1931): "Ingående till Dover vid Engelska kanalen", signerad o daterad J Hägg 1886, akvarell, 13x21 cm

Kuntoraportti

421630

Päivämäärä:

2016-11-16