Akvarell Jacob Hägg
Klubbat för:
7 600 SEK
Arviointi
5 000 SEK
Kuvaus
JACOB HÄGG (1839-1931): "Ingående till Dover vid Engelska kanalen", signerad o daterad J Hägg 1886, akvarell, 13x21 cm
Kuntoraportti
421630
Päivämäärä:
2016-11-16