Konrad Simonsson oljemålning

Konrad Simonsson oljemålning
Konrad Simonsson oljemålning
Konrad Simonsson oljemålning
Konrad Simonsson oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

1 500 SEK

KONRAD SIMONSSON (1843-1911): Landskap, signerad Konrad Simonsson, olja på pannå, ca 12x15 cm

421634

2016-11-16