August Jernberg

August Jernberg
August Jernberg
August Jernberg
August Jernberg
August Jernberg
August Jernberg

Klubbat för:

5 800 SEK

4 000 SEK

AUGUST JERNBERG (1826-1896): Fruktstilleben med vinglas, signerad, olja på pannå, 33x42 cm

421637

2016-11-16