Persisk armskena

Persisk armskena
Persisk armskena
Persisk armskena
Persisk armskena
Persisk armskena
Persisk armskena
Persisk armskena
Persisk armskena
Persisk armskena
Persisk armskena

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ARMSKENA, persisk, 1800-tal, etsad dekor med spår av försilvring, längd 31 cm

slitage

421641

2017-02-02