Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ARMSKENA, persisk, 1800-tal, etsad dekor med spår av försilvring, längd 31 cm
slitage
421641
2017-02-02
Gör en kostnadsfri värdering här